G125-MV23405L2P
HarwinHarwin
G125-MV23405L2P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G125-MV23405L2P
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas 1.25MM M HSG 34POS
Duomenų lapai: 1.G125-MV23405L2P.pdf2.G125-MV23405L2P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
G125-MV23405L2P specifikacijos
Dalies numeris G125-MV23405L2P Gamintojas Harwin
apibūdinimas 1.25MM M HSG 34POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13714 pcs Duomenų lapas 1.G125-MV23405L2P.pdf2.G125-MV23405L2P.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Gecko Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.049" (1.25mm)
Pikis - poravimas 0.049" (1.25mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 34 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights 7.25mm, 7.35mm, 7.7mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.193" (4.90mm) Izoliacijos spalva Green
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Board Lock, Pick and Place
Tvirtinimo tipas Latch Lock Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 34 position 0.049" (1.25mm)
Dabartinis įvertinimas 2A per Contact Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Circular Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.177" (4.50mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -