G125-MH11205L3P
HarwinHarwin
G125-MH11205L3P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G125-MH11205L3P
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN HDR 1.25MM R/A PCB 12POS
Duomenų lapai: 1.G125-MH11205L3P.pdf2.G125-MH11205L3P.pdf
  • Pranešimas
G125-MH11205L3P specifikacijos
Dalies numeris G125-MH11205L3P Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN HDR 1.25MM R/A PCB 12POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13119 pcs Duomenų lapas 1.G125-MH11205L3P.pdf2.G125-MH11205L3P.pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Gecko Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.049" (1.25mm)
Pikis - poravimas 0.049" (1.25mm) Pakuotė Strip
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 952-2705
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Izoliacijos aukštis 0.219" (5.56mm)
Izoliacijos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Solder Retention Tvirtinimo tipas Latch Lock
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.049" (1.25mm) Dabartinis įvertinimas 2A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.130" (3.30mm)