G125-MH11005L7P
HarwinHarwin
G125-MH11005L7P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G125-MH11005L7P
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN HDR 1.25MM R/A PCB 10POS
Duomenų lapai: 1.G125-MH11005L7P.pdf2.G125-MH11005L7P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G125-MH11005L7P specifikacijos
Dalies numeris G125-MH11005L7P Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN HDR 1.25MM R/A PCB 10POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21616 pcs Duomenų lapas 1.G125-MH11005L7P.pdf2.G125-MH11005L7P.pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Gecko Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.049" (1.25mm)
Pikis - poravimas 0.049" (1.25mm) Pakuotė Strip
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 952-2720
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Izoliacijos aukštis 0.219" (5.56mm)
Izoliacijos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Solder Retention Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.049" (1.25mm) Dabartinis įvertinimas 2A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.130" (3.30mm)