G125-FV13405L0P
HarwinHarwin
G125-FV13405L0P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G125-FV13405L0P
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas 1.25MM F HSG 34POS
Duomenų lapai: 1.G125-FV13405L0P.pdf2.G125-FV13405L0P.pdf3.G125-FV13405L0P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G125-FV13405L0P specifikacijos
Dalies numeris G125-FV13405L0P Gamintojas Harwin
apibūdinimas 1.25MM F HSG 34POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija Gecko
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.049" (1.25mm) Pikis - poravimas 0.049" (1.25mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 952-2772
G125-FV13405L0P-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 34
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Izoliacijos aukštis 0.207" (5.25mm)
Izoliacijos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Pick and Place, Polarizing Key Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 34 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Gold Dabartinis įvertinimas 2A
Susisiekimo tipas Female Socket Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)