G125-FV13405F1P
HarwinHarwin
G125-FV13405F1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G125-FV13405F1P
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN FHDR 1.25MM VERT PCB 34POS
Duomenų lapai: 1.G125-FV13405F1P.pdf2.G125-FV13405F1P.pdf3.G125-FV13405F1P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
G125-FV13405F1P specifikacijos
Dalies numeris G125-FV13405F1P Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN FHDR 1.25MM VERT PCB 34POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija Gecko SL
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.049" (1.25mm) Pikis - poravimas 0.049" (1.25mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 952-3666
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 34
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Izoliacijos aukštis 0.207" (5.25mm)
Izoliacijos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Jackscrews, Pick and Place, Polarizing Key Tvirtinimo tipas Screw Lock
Išsamus aprašymas 34 Position Receptacle Connector Through Hole Dabartinis įvertinimas 2A