RKBM23BK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKBM23BK1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas SHELF KEY/MON 23.5X21.5X5.2" BLK
Duomenų lapai: 1.RKBM23BK1.pdf2.RKBM23BK1.pdf3.RKBM23BK1.pdf4.RKBM23BK1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 779 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 779 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RKBM23BK1 specifikacijos
Dalies numeris RKBM23BK1 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 779 pcs Duomenų lapas 1.RKBM23BK1.pdf2.RKBM23BK1.pdf3.RKBM23BK1.pdf4.RKBM23BK1.pdf
Svoris 18 lbs (8.2kg) Ventiliacija Non-Vented
Įveskite Shelf, Keyboard and Monitor Dydis / Matmenys 23.500" L x 21.500" W x 5.220" H (596.90mm x 546.10mm x 132.59mm)
Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key Serija RK
Medžiaga Metal, Steel Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Naudoti su / susijusiais produktais 23" Panel Width Racks
funkcijos - Išsamus aprašymas Metal, Steel Shelf, Keyboard and Monitor 23.500" L x 21.500" W x 5.220" H (596.90mm x 546.10mm x 132.59mm) Black