RKBM19BK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKBM19BK1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas SHELF KEY/MON 23.5X17.5X5.2" BLK
Duomenų lapai: 1.RKBM19BK1.pdf2.RKBM19BK1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RKBM19BK1 specifikacijos
Dalies numeris RKBM19BK1 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 1096 pcs Duomenų lapas 1.RKBM19BK1.pdf2.RKBM19BK1.pdf
Svoris - Ventiliacija Non-Vented
Įveskite Shelf, Keyboard and Monitor Dydis / Matmenys 23.500" L x 17.500" W x 5.220" H (596.90mm x 444.50mm x 132.59mm)
Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key Serija RK
Kiti vardai Q2205937E Medžiaga Metal, Steel
Naudoti su / susijusiais produktais 19" Panel Width Racks funkcijos -
Išsamus aprašymas Metal, Steel Shelf, Keyboard and Monitor 23.500" L x 17.500" W x 5.220" H (596.90mm x 444.50mm x 132.59mm) Black Spalva Black