DTT6601A460LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTT6601A460LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AIR CONDITIONER
Duomenų lapai: 1.DTT6601A460LG.pdf2.DTT6601A460LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 22 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 22 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DTT6601A460LG specifikacijos
Dalies numeris DTT6601A460LG Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas AIR CONDITIONER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22 pcs Duomenų lapas 1.DTT6601A460LG.pdf2.DTT6601A460LG.pdf
Svoris 182 lbs (82.6kg) Įtampa - įėjimas 460VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 10000 BTU
Dydis / Matmenys 22.60" L x 31.30" W x 19.09" H (574.0mm x 795.0mm x 485.0mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTT Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 10000 BTU 22.60" L x 31.30" W x 19.09" H (574.0mm x 795.0mm x 485.0mm)