DTT6301A230LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTT6301A230LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AIR CONDITIONER
Duomenų lapai: 1.DTT6301A230LG.pdf2.DTT6301A230LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 36 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 36 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DTT6301A230LG specifikacijos
Dalies numeris DTT6301A230LG Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas AIR CONDITIONER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36 pcs Duomenų lapas 1.DTT6301A230LG.pdf2.DTT6301A230LG.pdf
Svoris 109 lbs (49.4kg) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 5100 BTU
Dydis / Matmenys 19.49" L x 23.43" W x 17.01" H (495.0mm x 594.0mm x 432.0mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTT Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 5100 BTU 19.49" L x 23.43" W x 17.01" H (495.0mm x 594.0mm x 432.0mm)