DTS2000A230LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS2000A230LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas CLIMATE CONTROL 2000BTU SIDE MT
Duomenų lapai: DTS2000A230LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 50 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 50 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DTS2000A230LG specifikacijos
Dalies numeris DTS2000A230LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 50 pcs Duomenų lapas DTS2000A230LG.pdf
Svoris 54 lbs (24.5kg) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 2000 BTU
Dydis / Matmenys 12.40" L x 10.04" W x 17.52" H (315.0mm x 254.3mm x 445.0mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija DTS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 2000 BTU 12.40" L x 10.04" W x 17.52" H (315.0mm x 254.3mm x 445.0mm)