DTS180333UD/AC5-Z6P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS180333UD/AC5-Z6P
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DTS180333UD/AC5-Z6P specifikacijos
Dalies numeris DTS180333UD/AC5-Z6P Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5425 pcs Duomenų lapas
Svoris - Įtampa - išvestis 18V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Dydis / Matmenys -
Serija - Naudojamas regionas -
Galia (vatais) 60W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Kiti vardai DTS180333UD/AC5Z6P
DTS180333UDAC5Z6P
Darbinė temperatūra - Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas Cord
Įvesties jungtis IEC 320-C8 Forma Desktop (Class II)
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 18V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3.33A Laido ilgis 72" (1.83m)