1591F1GY-2
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1591F1GY-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1591F1GY-2
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FLANGE ABS 1.0X2.2X0.1 GRAY
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
1591F1GY-2 specifikacijos
Dalies numeris 1591F1GY-2 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 31984 pcs Duomenų lapas
Įveskite Flange Kit Dydis / Matmenys 1.000" L x 2.200" W x 0.100" H (25.40mm x 55.88mm x 2.54mm)
Serija 1591 Medžiaga Plastic, ABS
Naudoti su / susijusiais produktais 1591 A,B,C,H,L Series funkcijos Flame Retardant
Išsamus aprašymas Plastic, ABS Flange Kit 1.000" L x 2.200" W x 0.100" H (25.40mm x 55.88mm x 2.54mm) Gray Spalva Gray