1591F1BK-2
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1591F1BK-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1591F1BK-2
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FLANGE ABS 1.0X2.2X0.1 BLK 1=2PC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1591F1BK-2 specifikacijos
Dalies numeris 1591F1BK-2 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 50340 pcs Duomenų lapas
Įveskite Flange Kit Dydis / Matmenys 1.000" L x 2.200" W x 0.100" H (25.40mm x 55.88mm x 2.54mm)
Serija 1591 Kiti vardai 1591F1BK-2-ND
HM3894
Medžiaga Plastic, ABS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Naudoti su / susijusiais produktais 1591 A,B,C,H,L Series
funkcijos Flame Retardant Išsamus aprašymas Plastic, ABS Flange Kit 1.000" L x 2.200" W x 0.100" H (25.40mm x 55.88mm x 2.54mm) Black