1590WLBBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WLBBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590WLBBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 1.99"L X 1.99"W
Duomenų lapai: 1.1590WLBBK.pdf2.1590WLBBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1590WLBBK specifikacijos
Dalies numeris 1590WLBBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 15298 pcs Duomenų lapas 1.1590WLBBK.pdf2.1590WLBBK.pdf
Svoris 0.019 lb (8.62g) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 1.988" L x 1.988" W (50.50mm x 50.50mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590W Reitingai IP65
Kiti vardai 1590WLBBK-ND
HM3724
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.220" (30.99mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black Cover Included 1.988" L x 1.988" W (50.50mm x 50.50mm) X 1.220" (30.99mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 3.95 in² (25.5 cm²)