1590WKKBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WKKBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590WKKBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.9"L X 4.9"W
Duomenų lapai: 1.1590WKKBK.pdf2.1590WKKBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1590WKKBK specifikacijos
Dalies numeris 1590WKKBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 5570 pcs Duomenų lapas 1.1590WKKBK.pdf2.1590WKKBK.pdf
Svoris 0.93 lb (421.84g) Storis 0.098" (2.49mm)
Dydis / Matmenys 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590W Reitingai IP65
Kiti vardai 1590WKKBK-ND
HM3721
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.244" (57.00mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black Cover Included 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) X 2.244" (57.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 24.0 in² (155 cm²)