1589H77F1BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H77F1BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1589H77F1BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER STRIP 77" 20A 12OUT 6'C
Duomenų lapai: 1589H77F1BK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 857 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
  • Pranešimas
1589H77F1BK specifikacijos
Dalies numeris 1589H77F1BK Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas POWER STRIP 77" 20A 12OUT 6'C "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 857 pcs Duomenų lapas 1589H77F1BK.pdf
Svoris - Įtampa - įėjimas 120V
Įveskite PDU (Power Distribution Unit) Serija 1589
Naudojamas regionas North America Apsauga nuo perkrovos Circuit Breaker(s)
Montavimo tipas Bench, Rack, Wall Saugomos medijos linijos -
Būsto medžiaga Aluminum funkcijos -
Energija - Dabartinis - maks 20A