1589H77C1BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H77C1BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1589H77C1BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER STRIP 77" 20A 12OUT 6'C
Duomenų lapai: 1589H77C1BK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 871 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
  • Pranešimas
1589H77C1BK specifikacijos
Dalies numeris 1589H77C1BK Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas POWER STRIP 77" 20A 12OUT 6'C "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 871 pcs Duomenų lapas 1589H77C1BK.pdf
Svoris - Įtampa - įėjimas 120V
Būsto medžiaga Aluminum funkcijos -
Energija - Dabartinis - maks 20A