1585T15D1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1585T15D1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1585T15D1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER STRIP 48" 15A 15OUT 15'
Duomenų lapai: 1.1585T15D1.pdf2.1585T15D1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 891 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
  • Pranešimas
1585T15D1 specifikacijos
Dalies numeris 1585T15D1 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas POWER STRIP 48" 15A 15OUT 15' "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 891 pcs Duomenų lapas 1.1585T15D1.pdf2.1585T15D1.pdf
Svoris - Įtampa - įėjimas 120V
Įveskite PDU (Power Distribution Unit) Serija 1585
Naudojamas regionas North America Apsauga nuo perkrovos Circuit Breaker(s)
Montavimo tipas Bench, Rack, Wall Saugomos medijos linijos -
Būsto medžiaga Aluminum funkcijos -
Energija - Dabartinis - maks 15A