1585T15A1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1585T15A1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1585T15A1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER STRIP 48" 15A 15OUT 6'C
Duomenų lapai: 1.1585T15A1.pdf2.1585T15A1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 973 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 973 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1585T15A1 specifikacijos
Dalies numeris 1585T15A1 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas POWER STRIP 48" 15A 15OUT 6'C "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 973 pcs Duomenų lapas 1.1585T15A1.pdf2.1585T15A1.pdf
Svoris - Įtampa - įėjimas 120V
Įveskite PDU (Power Distribution Unit) Serija 1585
Naudojamas regionas North America Apsauga nuo perkrovos Circuit Breaker(s)
Montavimo tipas Bench, Rack, Wall Saugomos medijos linijos -
Būsto medžiaga Aluminum funkcijos -
Energija - Dabartinis - maks 15A