1455N1201BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455N1201BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1455N1201BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.06"W
Duomenų lapai: 1.1455N1201BK.pdf2.1455N1201BK.pdf
  • Pranešimas
1455N1201BK specifikacijos
Dalies numeris 1455N1201BK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 5466 pcs Duomenų lapas 1.1455N1201BK.pdf2.1455N1201BK.pdf
Svoris - Storis 0.060" (1.52mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1455 Reitingai -
Kiti vardai 1455N1201BK-ND
HM1614
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.087" (53.00mm) funkcijos Card Guides
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black End Panel(s) 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) X 2.087" (53.00mm) Dizainas End Panel(s)
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 19.2 in² (124 cm²)