1455N1201
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455N1201 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1455N1201
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W
Duomenų lapai: 1.1455N1201.pdf2.1455N1201.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1455N1201 specifikacijos
Dalies numeris 1455N1201 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6713 pcs Duomenų lapas 1.1455N1201.pdf2.1455N1201.pdf
Svoris 0.66 lb (299.37g) Storis 0.060" (1.52mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1455 Reitingai -
Kiti vardai 1455N1201-ND
HM974
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.087" (53.00mm) funkcijos Card Guides
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Natural End Panel(s) 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) X 2.087" (53.00mm) Dizainas End Panel(s)
Konteinerio tipas Box Spalva Natural
Plotas (L x W) 19.2 in² (124 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1455N1202
1455N1202
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W