1427E1BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1427E1BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1427E1BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas HANDLE 2" STEEL BLACK 1 PAIR
Duomenų lapai: 1.1427E1BK.pdf2.1427E1BK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1427E1BK specifikacijos
Dalies numeris 1427E1BK Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas HANDLE 2" STEEL BLACK 1 PAIR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26756 pcs Duomenų lapas 1.1427E1BK.pdf2.1427E1BK.pdf
Įveskite Instrumentation Sriegis / varžtas / skylės dydis #6-32
Serija 1427 Kiti vardai HM1334
Montavimo tipas Screw Holes, Back Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga Steel, Black Coating Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - nuo centro iki centro 2.000" (50.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 1.032" (26.21mm) Išsamus aprašymas Instrumentation Handle Steel, Black Coating Screw Holes, Back
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1427E
1427E
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: HANDLE 2"MOUNTING/1"HEIGHT
Sandelyje: 27667 pcs
parsisiųsti: 1427E.pdf
RFQ
1427F
1427F
apibūdinimas: HANDLE NICKEL MOUNTING CNTR 3.7"
Sandelyje: 4461 pcs
parsisiųsti: 1427F.pdf