1427DIN42M
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1427DIN42M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1427DIN42M
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas ALUMINUM DIN CLIP 1.65"
Duomenų lapai: 1427DIN42M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1427DIN42M specifikacijos
Dalies numeris 1427DIN42M Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas ALUMINUM DIN CLIP 1.65" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13784 pcs Duomenų lapas 1427DIN42M.pdf
Serija 1427 Kiti vardai HM1361
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Priedų tipas DIN Rail Clip
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1427DINCLIP
1427DINCLIP
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: DIN CLIP FOR 1427 SERIES
Sandelyje: 23290 pcs
parsisiųsti: 1427DINCLIP.pdf
RFQ
1427F
1427F
apibūdinimas: HANDLE NICKEL MOUNTING CNTR 3.7"
Sandelyje: 4461 pcs
parsisiųsti: 1427F.pdf
RFQ
1427E
1427E
apibūdinimas: HANDLE 2"MOUNTING/1"HEIGHT
parsisiųsti: 1427E.pdf
1427F1
1427F1
apibūdinimas: POLYETHYLENE HANDLE
parsisiųsti: 1427F1.pdf
1427E1BK
1427E1BK
apibūdinimas: HANDLE 2" STEEL BLACK 1 PAIR