1422N4SSE12F
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1422N4SSE12F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1422N4SSE12F
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas CABINET ST STEEL 12.7X60.1X72.1
Duomenų lapai: 1.1422N4SSE12F.pdf2.1422N4SSE12F.pdf3.1422N4SSE12F.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 15 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 15 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1422N4SSE12F specifikacijos
Dalies numeris 1422N4SSE12F Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 15 pcs Duomenų lapas 1.1422N4SSE12F.pdf2.1422N4SSE12F.pdf3.1422N4SSE12F.pdf
Svoris 645 lbs (292.6kg) Ventiliacija Non-Vented
Įveskite Equipment Cabinet Stilius Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serija 1422
Montavimo bėgiai - Medžiaga Metal, Stainless Steel
funkcijos Dual Door, Feet Durys Stainless Steel
Matmenys - skydas 11.870" L x 56.000" W x 68.000" H (301.50mm x 1422.40mm x 1727.20mm) Matmenys - apskritai 12.690" L x 60.060" W x 72.130" H (322.33mm x 1527.30mm x 1832.10mm)
Išsamus aprašymas Metal, Stainless Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 12.690" L x 60.060" W x 72.130" H (322.33mm x 1527.30mm x 1832.10mm) Natural Spalva Natural