1422N4SSB12FQT
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1422N4SSB12FQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1422N4SSB12FQT
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas CABINET ST STEEL 12.7X48.1X60.1
Duomenų lapai: 1.1422N4SSB12FQT.pdf2.1422N4SSB12FQT.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 19 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 19 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1422N4SSB12FQT specifikacijos
Dalies numeris 1422N4SSB12FQT Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 19 pcs Duomenų lapas 1.1422N4SSB12FQT.pdf2.1422N4SSB12FQT.pdf
Svoris 491 lbs (222.7kg) Ventiliacija Non-Vented
Įveskite Equipment Cabinet Stilius Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serija 1422
Montavimo bėgiai - Medžiaga Metal, Stainless Steel
funkcijos Dual Door, Feet, Quarter Turn Latches Durys Stainless Steel
Matmenys - skydas 11.870" L x 44.000" W x 56.000" H (301.50mm x 1117.60mm x 1422.40mm) Matmenys - apskritai 12.690" L x 48.060" W x 60.130" H (322.33mm x 1220.72mm x 1527.30mm)
Išsamus aprašymas Metal, Stainless Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 12.690" L x 48.060" W x 60.130" H (322.33mm x 1220.72mm x 1527.30mm) Natural Spalva Natural