1418N4SSL10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4SSL10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1418N4SSL10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX S STEEL NATURAL 36"L X 24"W
Duomenų lapai: 1.1418N4SSL10.pdf2.1418N4SSL10.pdf3.1418N4SSL10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 80 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 80 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1418N4SSL10 specifikacijos
Dalies numeris 1418N4SSL10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 80 pcs Duomenų lapas 1.1418N4SSL10.pdf2.1418N4SSL10.pdf3.1418N4SSL10.pdf
Svoris 108 lbs (49kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija 1418 Reitingai IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Stainless Steel
Aukštis 10.000" (254.00mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm) X 10.000" (254.00mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Natural
Plotas (L x W) 864 in² (5574 cm²)