1418N4SSK16
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4SSK16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1418N4SSK16
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX S STEEL NATURAL 30"L X 24"W
Duomenų lapai: 1.1418N4SSK16.pdf2.1418N4SSK16.pdf3.1418N4SSK16.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 70 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 70 pcs
  • Pranešimas
1418N4SSK16 specifikacijos
Dalies numeris 1418N4SSK16 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 70 pcs Duomenų lapas 1.1418N4SSK16.pdf2.1418N4SSK16.pdf3.1418N4SSK16.pdf
Svoris 100 lbs (45.4kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija 1418 Reitingai IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Stainless Steel
Aukštis 16.000" (406.40mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) X 16.000" (406.40mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Natural
Plotas (L x W) 720 in² (4645 cm²)