1418N4ALK12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4ALK12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1418N4ALK12
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUMINUM NAT 30"L X 24"W
Duomenų lapai: 1.1418N4ALK12.pdf2.1418N4ALK12.pdf3.1418N4ALK12.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 118 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 118 pcs
  • Pranešimas
1418N4ALK12 specifikacijos
Dalies numeris 1418N4ALK12 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 118 pcs Duomenų lapas 1.1418N4ALK12.pdf2.1418N4ALK12.pdf3.1418N4ALK12.pdf
Svoris 36 lbs (16.3kg) Storis 0.100" (2.54mm)
Dydis / Matmenys 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1418 Reitingai IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 4,12,13
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 12.000" (304.80mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Natural Hinged Door, Lid 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) X 12.000" (304.80mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Natural
Plotas (L x W) 720 in² (4645 cm²)