1418N4ALC10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4ALC10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1418N4ALC10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUMINUM NAT 20"L X 16"W
Duomenų lapai: 1.1418N4ALC10.pdf2.1418N4ALC10.pdf3.1418N4ALC10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 177 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 177 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1418N4ALC10 specifikacijos
Dalies numeris 1418N4ALC10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 177 pcs Duomenų lapas 1.1418N4ALC10.pdf2.1418N4ALC10.pdf3.1418N4ALC10.pdf
Svoris 19 lbs (8.6kg) Storis 0.100" (2.54mm)
Dydis / Matmenys 20.000" L x 16.000" W (508.00mm x 406.40mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1418 Reitingai IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 4,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 10.000" (254.00mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Natural Hinged Door, Lid 20.000" L x 16.000" W (508.00mm x 406.40mm) X 10.000" (254.00mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Natural
Plotas (L x W) 320 in² (2065 cm²)