1182N240
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182N240 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1182N240
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Duomenų lapai: 1.1182N240.pdf2.1182N240.pdf3.1182N240.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 693 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1182N240 specifikacijos
Dalies numeris 1182N240 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 693 pcs Duomenų lapas 1.1182N240.pdf2.1182N240.pdf3.1182N240.pdf
Svoris 13 lbs (5.9kg) Įtampa - antrinė (visa apkrova) 240V
Įtampa - pirminė 117V Įtampa - izoliacija 4000Vrms
Įveskite Toroidal Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 152.40mm Dia Serija 1182
Antrinis vijimas (-ai) Single Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 750 VA Montavimo tipas Chassis Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 73.15mm Dabartinis - išvestis (maks.) 3.13A