1182N117
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182N117 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1182N117
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Duomenų lapai: 1.1182N117.pdf2.1182N117.pdf3.1182N117.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
1182N117 specifikacijos
Dalies numeris 1182N117 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 1069 pcs Duomenų lapas 1.1182N117.pdf2.1182N117.pdf3.1182N117.pdf
Svoris 9 lbs (4.1kg) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 117V, Series 234V
Įtampa - pirminė 117V Įtampa - izoliacija 4000Vrms
Įveskite Toroidal Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 139.70mm Dia Serija 1182
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 500 VA Kiti vardai 1182N117-ND
HM2464
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 57.15mm
Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 4.28A, Series 2.14A Centras palieskite No