V85MLA1210WA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V85MLA1210WA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V85MLA1210WA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 105V 250A 1210
Duomenų lapai: 1.V85MLA1210WA.pdf2.V85MLA1210WA.pdf
  • Pranešimas
V85MLA1210WA specifikacijos
Dalies numeris V85MLA1210WA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 105V 250A 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4955 pcs Duomenų lapas 1.V85MLA1210WA.pdf2.V85MLA1210WA.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 105V Varistorio įtampa (min) 95V
Varistorio įtampa (maks.) 115V Serija MLA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 85V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 67V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 2.5J
Išsamus aprašymas 105V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Dabartinis - "Surge" 250A
Talpa @ dažnumas 260pF @ 1MHz