V85MLA1210NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V85MLA1210NH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V85MLA1210NH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 105V 250A 1210
Duomenų lapai: 1.V85MLA1210NH.pdf2.V85MLA1210NH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V85MLA1210NH specifikacijos
Dalies numeris V85MLA1210NH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 105V 250A 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93738 pcs Duomenų lapas 1.V85MLA1210NH.pdf2.V85MLA1210NH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 105V Varistorio įtampa (min) 95V
Varistorio įtampa (maks.) 115V Serija MLA
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai F2224DKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 85V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 67V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 2.5J
Išsamus aprašymas 105V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Dabartinis - "Surge" 250A
Talpa @ dažnumas 260pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V8510SN-T
V8510SN-T
Gamintojai: ASSMANN WSW Components
apibūdinimas: HEATSINK ALUM ANOD
Sandelyje: 104073 pcs
parsisiųsti: V8510SN-T.pdf
RFQ
V85MLA1210H
V85MLA1210H
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 105V 250A 1210
Sandelyje: 129936 pcs
parsisiųsti: V85MLA1210H.pdf
RFQ
V8508I
V8508I
apibūdinimas: HEAT SINK ANOD ALUM TO-220
parsisiųsti: V8508I.pdf
V85MLA1210A
V85MLA1210A
parsisiųsti: V85MLA1210A.pdf
V8511Z
V8511Z
parsisiųsti: V8511Z.pdf
V85MLA1210NA
V85MLA1210NA
parsisiųsti: V85MLA1210NA.pdf
V85MLA1210WA
V85MLA1210WA
parsisiųsti: V85MLA1210WA.pdf
V8511W
V8511W
parsisiųsti: V8511W.pdf
V8511X
V8511X
parsisiųsti: V8511X.pdf
V85AS00C-AZC00-000
V85AS00C-AZC00-000
Gamintojai: Carling Technologies
apibūdinimas: SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V
parsisiųsti: V85AS00C-AZC00-000.pdf
V8510B-T
V8510B-T
parsisiųsti: V8510B-T.pdf
V8511Y
V8511Y
parsisiųsti: V8511Y.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus