V680ZT05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V680ZT05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 680V 400A DISC 5MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V680ZT05P specifikacijos
Dalies numeris V680ZT05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 680V 400A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 270394 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 680V Varistorio įtampa (min) 612V
Varistorio įtampa (maks.) 748V Serija ZT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 5mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 560V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V
Energija 14J Išsamus aprašymas 680V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 400A Talpa @ dažnumas 40pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V680ZA05P
V680ZA05P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 680V 400A DISC 5MM
Sandelyje: 206127 pcs
parsisiųsti: V680ZA05P.pdf
RFQ
V680ZU05P
V680ZU05P
Sandelyje: 223927 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V680ZT05PX2855
V680ZT05PX2855