V680ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V680ZA05P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V680ZA05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 680V 400A DISC 5MM
Duomenų lapai: V680ZA05P.pdf
  • Pranešimas
V680ZA05P specifikacijos
Dalies numeris V680ZA05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 680V 400A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 206127 pcs Duomenų lapas V680ZA05P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 680V Varistorio įtampa (min) 612V
Varistorio įtampa (maks.) 748V Serija ZA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai F1963
V680ZA05P-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 560V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 14J
Išsamus aprašymas 680V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Dabartinis - "Surge" 400A
Talpa @ dažnumas 40pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V680ZA05PX2855
V680ZA05PX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 680V 400A DISC 5MM