V660LC80CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V660LC80CPX2855 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V660LC80CPX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1080V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V660LC80CPX2855.pdf
  • Pranešimas
V660LC80CPX2855 specifikacijos
Dalies numeris V660LC80CPX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1080V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60797 pcs Duomenų lapas V660LC80CPX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.08kV Varistorio įtampa (min) 972V
Varistorio įtampa (maks.) 1.188kV Serija C-III
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 660V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 510J
Išsamus aprašymas 1.08kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V660LS10P
V660LS10P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1080V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 148789 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V660LC50AP
V660LC50AP
apibūdinimas: VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 83086 pcs
parsisiųsti: V660LC50AP.pdf
RFQ
V660LC80CP
V660LC80CP
apibūdinimas: VARISTOR 1080V 10KA DISC 20MM