V660LC50APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V660LC50APX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V660LC50APX2855 specifikacijos
Dalies numeris V660LC50APX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71168 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 1.08kV Varistorio įtampa (min) 972V
Varistorio įtampa (maks.) 1.188kV Serija LC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 850V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 660V
Energija 140J Išsamus aprašymas 1.08kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 200pF @ 1MHz