V660LA100BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V660LA100BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V660LA100BP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V660LA100BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V660LA100BP specifikacijos
Dalies numeris V660LA100BP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83235 pcs Duomenų lapas V660LA100BP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.02kV Varistorio įtampa (min) 940V
Varistorio įtampa (maks.) 1.1kV Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F3045
V660LA100BP-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 850V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 660V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 250J
Išsamus aprašymas 1.02kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 400pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V660LA50A
V660LA50A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 5167 pcs
parsisiųsti: V660LA50A.pdf
RFQ
V660LA10PX2855
V660LA10PX2855
apibūdinimas: VARISTOR 1080V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 115379 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V660LA100BPX10
V660LA100BPX10
apibūdinimas: VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM