V660LA50A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V660LA50A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V660LA50A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V660LA50A.pdf
  • Pranešimas
V660LA50A specifikacijos
Dalies numeris V660LA50A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5167 pcs Duomenų lapas V660LA50A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.08kV Varistorio įtampa (min) 972V
Varistorio įtampa (maks.) 1.188kV Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 850V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 660V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 140J
Išsamus aprašymas 1.08kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 200pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V660LA10PX2855
V660LA10PX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1080V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 115379 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V660LA100BPX2855
V660LA100BPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 61458 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V660LA50AP
V660LA50AP
apibūdinimas: VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM