V625LA80B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V625LA80B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V625LA80B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V625LA80B.pdf
  • Pranešimas
V625LA80B specifikacijos
Dalies numeris V625LA80B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4498 pcs Duomenų lapas V625LA80B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1kV Varistorio įtampa (min) 900V
Varistorio įtampa (maks.) 1.1kV Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 825V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 625V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 230J
Išsamus aprašymas 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 425pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V625LA80BP
V625LA80BP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 62689 pcs
parsisiųsti: V625LA80BP.pdf
RFQ
V625LA80BPX10
V625LA80BPX10
Sandelyje: 103090 pcs
parsisiųsti: V625LA80BPX10.pdf
RFQ
V625LA40A
V625LA40A
apibūdinimas: VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V625LA40A.pdf
V625LA80BPX2855
V625LA80BPX2855