V625LA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V625LA40A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V625LA40A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V625LA40A.pdf
  • Pranešimas
V625LA40A specifikacijos
Dalies numeris V625LA40A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5097 pcs Duomenų lapas V625LA40A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1kV Varistorio įtampa (min) 900V
Varistorio įtampa (maks.) 1.1kV Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 825V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 625V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 125J
Išsamus aprašymas 1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 210pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V625LA40AP
V625LA40AP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 91568 pcs
parsisiųsti: V625LA40AP.pdf
RFQ
V625LA40APX2855
V625LA40APX2855