V460LU7PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V460LU7PX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 715V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V460LU7PX2855 specifikacijos
Dalies numeris V460LU7PX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 715V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 289810 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 715V Varistorio įtampa (min) 643.5V
Varistorio įtampa (maks.) 786.5V Serija LU
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 615V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V
Energija 37J Išsamus aprašymas 715V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 55pF @ 1MHz