V460LT40CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V460LT40CPX2855 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V460LT40CPX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 715V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V460LT40CPX2855.pdf
  • Pranešimas
V460LT40CPX2855 specifikacijos
Dalies numeris V460LT40CPX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 715V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103403 pcs Duomenų lapas V460LT40CPX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 715V Varistorio įtampa (min) 643.5V
Varistorio įtampa (maks.) 786.5V Serija C-III
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 430J
Išsamus aprašymas 715V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz