V460LS40BPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V460LS40BPX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 699.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V460LS40BPX2855 specifikacijos
Dalies numeris V460LS40BPX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 699.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 114638 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 699.5V Varistorio įtampa (min) 643.5V
Varistorio įtampa (maks.) 755.5V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 615V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V
Energija 170J Išsamus aprašymas 699.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 560pF @ 1MHz