V460LS10PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V460LS10PX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V460LS10PX2855 specifikacijos
Dalies numeris V460LS10PX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 258745 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 715V Varistorio įtampa (min) 643.5V
Varistorio įtampa (maks.) 786.5V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 615V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V
Energija 56J Išsamus aprašymas 715V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 120pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V460LC7P
V460LC7P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 715V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 267896 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V460LS10P
V460LS10P
apibūdinimas: VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM