V36ZS80P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V36ZS80P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V36ZS80P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V36ZS80P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
V36ZS80P specifikacijos
Dalies numeris V36ZS80P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 156648 pcs Duomenų lapas V36ZS80P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 36V Varistorio įtampa (min) 32.4V
Varistorio įtampa (maks.) 39.6V Serija ZS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F11670TR
V36ZS80P-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 28V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 23V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 160J
Išsamus aprašymas 36V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 2kA
Talpa @ dažnumas 12000pF @ 1MHz