V36ZC80PX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V36ZC80PX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V36ZC80PX10 specifikacijos
Dalies numeris V36ZC80PX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 148521 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 36V Varistorio įtampa (min) 32.4V
Varistorio įtampa (maks.) 39.6V Serija ZC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 28V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 23V
Energija 160J Išsamus aprašymas 36V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 2kA Talpa @ dažnumas 12000pF @ 1MHz