V3.5MLA1206NA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V3.5MLA1206NA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V3.5MLA1206NA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 5.35V 100A 1206
Duomenų lapai: 1.V3.5MLA1206NA.pdf2.V3.5MLA1206NA.pdf
  • Pranešimas
V3.5MLA1206NA specifikacijos
Dalies numeris V3.5MLA1206NA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 5.35V 100A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131357 pcs Duomenų lapas 1.V3.5MLA1206NA.pdf2.V3.5MLA1206NA.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 5.35V Varistorio įtampa (min) 3.7V
Varistorio įtampa (maks.) 7V Serija MLA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 3.5V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 2.5V
Energija 0.30J Išsamus aprašymas 5.35V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 7500pF @ 1MHz