V3.5MLA0805NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V3.5MLA0805NH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V3.5MLA0805NH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 5.35V 120A 0805
Duomenų lapai: 1.V3.5MLA0805NH.pdf2.V3.5MLA0805NH.pdf
  • Pranešimas
V3.5MLA0805NH specifikacijos
Dalies numeris V3.5MLA0805NH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 5.35V 120A 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 404347 pcs Duomenų lapas 1.V3.5MLA0805NH.pdf2.V3.5MLA0805NH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 5.35V Varistorio įtampa (min) 3.7V
Varistorio įtampa (maks.) 7V Serija MLA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai F3812TR
V3.5MLA0805NH-ND
V35MLA0805NH
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 3.5V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 2.5V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.30J
Išsamus aprašymas 5.35V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Dabartinis - "Surge" 120A
Talpa @ dažnumas 1760pF @ 1MHz