V275LT40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT40BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V275LT40BP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V275LT40BP.pdf
  • Pranešimas
V275LT40BP specifikacijos
Dalies numeris V275LT40BP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180621 pcs Duomenų lapas V275LT40BP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 421V Varistorio įtampa (min) 389V
Varistorio įtampa (maks.) 453V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 369V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V
Energija 140J Išsamus aprašymas 421V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 900pF @ 1MHz
Susiję produktai
V275LT4
V275LT4
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM